Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěňátka

Vrh "B" v naší chovatelské stanici bude v létě roku 2020. Tatínkem bude žlutý pes. Štěňátka tedy budou pouze žlutá. Bližší informace již brzy.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo případného zájmu mě neváhejte kontaktovat

Hledáme  pro štěňátka milující páníčky, kde budou součástí rodiny a budou prožívat aktivní a spokojený život. Uvědomte si, že si psa pořizujete na 12-15 let.Výstavy ani zkoušky nejsou podmínkou.  Nejlépe jak nás oslovit je zavolat nebo poslat email a připravit se na to, že budu chtít vědět informace o vás, rodině, vašich plánech se štěňátkem, kde bude štěně bydlet a spoustu dalších důležitých informací.

Štěňátka si můžete již předběžně zarezervovat, ve věku cca 3 týdnů budu požadovat návštěvu u nás a teprve potom požaduji rezervační poplatek. V případě včasné rezervace si můžete pro štěně vymyslet jméno na "B" a samozřejmostí jsou návštěvy klidně každý den od věku cca 3 týdnů :-)

Štěňata budou vyrůstat v domácím prostředí za "plného" provozu pod celodenním dohledem.Zvyklá na lidi, děti a psy. Krmena nejdřív mlíčkem od maminky, poté přikrmována kašičkou a následně na granulích Acana puppy large breed

Odcházet do nových domovů budou v 8 týdnech, plně socializovaná, očkovaná, odčervená a čipovaná.

 

Na cestu do svých nových domovů dostanou:

  • Kupní smlouvu
  • Průkaz původu FCI
  • Mezinárodní očkovací průkaz - Europas
  • Granulky do začátku na které budou zvyklá, hračky

Samozřejmostí je chovatelský servis a uvítáme trvalý kontakt s novými majiteli